Informácie pre médiá

Dianie na trhu s nehnuteľnosťami môže spôsobiť tlak na menších developerov aj riziká pre zákazníkov

Trnava 19. mája – Aktuálny vývoj cien nehnuteľností preverí schopnosti i kvalitu projektov stredne veľkých developerov vo všetkých regiónoch Slovenska. Stredne veľkí developeri v regiónoch sú v mierne odlišnej situácii ako veľké skupiny. O ich prežití rozhodnú kvalita projektov, schopnosť reagovať na meniace sa požiadavky zákazníkov a ceny stavebných materiálov.

Slováci sa idú o nové bývanie potrhať: Môžeš ho mať aj ty s 0 % úrokom na hypotéke, ušetríš tisíce eur

2. mája 2023 - Mať vlastné bývanie je pre Slovákov čoraz ťažšie, úrokové sadzby stúpajú. Slovenský developer začal v Nitre ponúkať hypotéku s úrokom 0 %. Za prvé 3 roky bývania je možné ušetriť aj tisíce eur.

Púpavy pri Aleji vytvoria v Trnave komorné bývanie v prostredí plnom zelene

7. apríla 2023 - Súčasťou bytov bude aj moderná technológia stropného chladenia a kúrenia. Na južnom okraji Trnavy vznikne nové komfortné bývanie. Projekt púpavy pri Aleji prinesie v dvoch bytových domoch s modernou architektúrou 78 bytových jednotiek.

Hypotéka s 0 % úrokom je realitou. No nie pre každého

6. apríla 2023 - Neexistuje výhodnejšia hypotéka ako tá, s 0% úrokovou sadzbou. Najmä v dnešných časoch, kedy úroky na hypotékach rastú raketovou rýchlosťou, sa to zdá ako sen. No ten môže byť pre niektorých z vás realitou. Ale iba ak sa rozhodnete pre bývanie v novom nitrianskom projekte Púpavy Hviezdoslav.

Vzorové domy v Green Avenue na 1 deň otvoria svoje dvere

3. apríla 2023 - Nová obytná štvrť Green Avenue v Nitre sa pomaly zabývava. A vy sa teraz môžete presvedčiť na vlastné oči, ako sa tu žije a prečo sa štvrť stala v poslednom čase takou obľúbenou. V celej štvrti je voľných už len niekoľko nových rodinných domov a vy sa teraz môžete pozrieť, ako by sa v nich páčilo vašej rodine.

Miloš Hačko: Sme lokálpatrioti, v Trnave žijeme a chceme mesto skrášľovať

31. marca 2023 - Bol výborným hádzanárským brankárom, dotiahol to do reprezentácie, chytal aj v najuznávanejšej súťaži na svete - v nemeckej Bundeslige. Miloš Hačko je jeden z vlastníkov developerskej spoločnosti púpava development s.r.o. V rozhovore sme sa bavili o oboch zásadných etapách jeho profesného života.

Hádzaná v Trnave môže ďalej rozkvitať aj vďaka novému sponzorovi

16. marca 2023 - Nielen nové dresy, no najmä významná finančná podpora pre dosahovanie čo najlepších výkonov – to prináša spojenie úspešného trnavského hádzanárskeho klubu so spoločnosťou púpava development.

Aj takto Slováci bojujú s vysokými cenami energií. Jednotkou je mesto, ktoré by si nečakal

14. februára 2023 - Slováci s vysokými cenami energií bojujú rôznymi spôsobmi. Zaujímajú sa o ohrev vody a využívajú šetrnejšie elektrospotrebiče. Po ekonomicky výhodných riešeniach siahajú aj pri kúpe nehnuteľností, tvrdí realitný expert.

Nadrozmerné púpavy rozžiaria Trnavu

13. februára 2023 - Svetové, a pritom slovenské. Také je ukážkové riešenie verejného priestoru v novom rezidenčnom projekte Púpavy Residence v Trnave.

V Trnave ako v Dubaji. Tento pocit onedlho zažijete pri precházke jednou z ulíc

19. januára 2023 - Pri najvyššej stavbe sveta, dubajskom mrakodrape Burj Khalifa, sa každý večer schádzajú tisíce turistov, aby si spravili selfie pri nádherných svieticich nadrozmerných púpavách. A vďaka sociálnym sieťam ich obdivuje celý svet. Ak ste však z Trnavy, za touto atrakciou nemusíte cestovať, lebo už čoskoro rozžiaria púpavy aj náš verejný priestor.

Nové byty na známom mieste v Tlmačoch. Predstavujeme projekt "Nový Lipník"

21. decembra 2022 - Len málokedy platí, že to, čo bolo hitom v minulosti, dokáže splniť nároky ľudí aj v súčasnosti. V oblasti bývania to platí možno ešte viac ako inde. Preto je dobré, ak sa aj do revitalizácie starších bytových domov pustí niekto, kto má dostatok skúseností. Niekto, kto vie vytvoriť moderný domov s pridanou hodnotou. A presne to sa podarilo spoločnosti púpava development, s.r.o., v projekte Nový Lipník v Tlmačoch.

Začnite písať svoj životný príbeh v Púpavách

11. novembra 2022 - V známej nitrianskej lokalite pomenovanej po najväčšom slovenskom básnikovi, P. O. Hviezdoslavovi, vyrastie čoskoro nový rezidenčný projekt inšpirovaný týmto literárnym velikánom. Aj keď do dokončenia celého projektu je ešte ďaleko, do predaja sa už dostalo prvých 98 bytov. A môžeme skonštatovať, že Púpavy Hviezdoslav prinesú do širšieho centra mesta bývanie jedna báseň.

Šesť dobrých dôvodov pre bývanie v piešťanskej Mojmírke

20. septembra 2022 - Ak sa práve rozhodujete o kúpe nehnuteľnosti v Piešťanoch, predstavíme vám rezidenčný projekt Mojmírka a dôvody, pre ktoré by práve on nemal uniknúť vašej pozornosti.

Mestské bývanie bez kompromisov na lukratívnych bratislavských adresách

25. mája 2022 - Koncept moderných mestských víl vychádza zo životného štýlu večne zaneprázdnených. Ich priority sú jasné: dobrá lokalita, priestranný a funkčný interiér, prvotriedny komfort bývania, životný priestor obohatený o exteriérové relaxačné plochy, maximálne súkromie. Moderné mestské vily sú symbiózou bezstarostného pohodlia aké poskytuje bývanie v byte a súkromia, ktoré poskytuje bývanie v rodinnom dome.

Kontakt

 
Sme aj na sociálnych sieťach